Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) Özel Liseleri öğrencilerine yönelik “YKS Bilgilendirme ve Motivasyon” semineri düzenlendi. YKS ile ilgili genel bilgilerin anlatıldığı ve büyük ilgi gören seminerde, öğrencilerin merak ettiği konularla ilgili uzmanlar tarafından açıklamalar yapıldı.

2019-2020 eğitim öğretim yılında YKS’ye girecek olan öğrencilere yönelik olarak Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında YKS Bilgilendirme ve Motivasyon Semineri düzenlendi. GKV Özel Liseleri Sınav Hazırlık Koordinatörü Engin BİBA ve Rehberlik Öğretmeni Bilge Kılıç tarafından Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı ile ilgili puan hesaplamaları, ders dağılımları, sınav içeriği, tarihi ile ilgili detaylı bilgiler öğrencilerle paylaşıldı. Ayrıca seminer kapsamında etüt sistemi ve Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liselerinde sınava hazırlık sürecinde faydalanabilecekleri imkanlar hakkında bilgiler de verildi.


Seminerde, sınava hazırlık sürecinin öğrencilerin Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri Rehberlik Servisi’nden nasıl yararlanabilecekleri konularında da detaylı bilgiler aktarıldı ve öğrencilerin soruları yanıtlandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here