Yılmaz: Şehitkamil’in dağlarında çiçekler açacak

0
87

Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, “Bundan sonra Şehitkamil’in dağlarında çiçekler açacak. Sizler, umudunuza sahip çıktınız. Biz de belediyemize gözümüzün bebeği gibi sahip çıkacağız” dedi.

Mazbatasını teslim aldıktan sonra ilk ziyaretini ailesiyle birlikte Şehitkamil Belediyesinin ilk Belediye Başkanı olan rahmetli babası Avukat Ahmet Yılmaz’ın Asri Mezarlık içerisinde bulunan kabrine yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, daha sonra 5 yıl süresince görev yapacağı Şehitkamil Belediyesi Hizmet Binası’na gitti.

Başkan Umut Yılmaz, yüzlerce kişi tarafından büyük coşkuyla karşılandı. Kurban kesilerek karşılanan Başkan Yılmaz, aşkı ve sadakati temsil eden beyaz güvercinler uçurdu. Başkan Umut Yılmaz, yapılan dua sonrası makamına oturdu.

BU SAATTEN SONRA SİZE MAHCUP OLMAYA HİÇ NİYETİMİZ YOK
Kendisini karşılayan topluluğa hitap eden Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, “Bundan sonra Şehitkamil’in dağlarında çiçekler açacak. Sizler, umudunuza sahip çıktınız. Biz de belediyemize gözümüzün bebeği gibi sahip çıkacağız. Bu zafer, sanmasınlar ki sadece Cumhuriyet Halk Partisi’nindir. Bu zafer, tüm Şehitkamil’in. Bundan sonra kimse bizim dönemimizde ötekileşmeyecek, kimseyi itmeyeceğiz. Hiç kimsenin partisi nedir, bakmayacağız. Tek amacımız var, tek hedefimiz var; hizmet etmek. 30 yıl sonra sizler bizi layık gördünüz. Bizim de bu saatten sonra size mahcup olmaya hiç niyetimiz yok. Hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz