Yerlikaya’dan Gaziantep’e veda mesajı

0
216

Son Valiler Kararnamesi ile Gaziantep’ten İstanbul’a atanan Vali Ali Yerlikaya, Gaziantep’e veda mesajı yayınladı. Yerlikaya, “Ben Gazianteplilerden razıyım. Allah da onlardan razı olsun. Gazi Şehrimizin bahtı açık olsun” dedi.

VALİ YERLİKAYA’NIN VEDA MESAJI
“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle 26 Ekim 2018 tarih ve 2018/202 sayılı kararname ile Gaziantep Valiliği görevinden İstanbul Valiliği görevine atanmış bulunmaktayım.
Teveccühleriyle şahsıma bu görevi layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı arz ediyorum.
Gazi şehrimize 4 yıla yakın bir süre hizmet etmek nasip oldu. Bu süreçte pek çok zorluğun üstesinden İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül, diğer bakanlarımız ve Milletvekillerimizin katkı ve destekleriyle geldik. Hepsine minnettarım.
Gaziantep’in ışığını daha da yükseltmek için birlikte çalıştığımız şehrimizin bütün paydaşlarına ve tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Varlığıyla daima yanımızda olan bütün hemşerilerimden helallik isterim. Ben Gazianteplilerden razıyım. Allah da onlardan razı olsun. Gazi Şehrimizin bahtı açık olsun.
Bu takdirin; İstanbul’umuza hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. Sevgi ve saygılarımla…”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz