Yeni İnci’den 60. yıla özel gala

0
107

Yeni İnci, 60. yılını Bakırköy Hilton Otel’de düzenlediği büyük bir gala gecesi ile kutladı. Geceye cemiyet ve moda dünyasının önemli isimleri katıldı. Gecede düzenlenen defile büyük beğeni aldı.

Türkiye’de iç giyim sektörünün öncüsü Yeni İnci, 60. yılını Bakırköy Hilton Otel’de düzenlediği büyük bir gala gecesi ile kutladı. Geceye Yeni İnci’nin tüm paydaşlarının yanı sıra cemiyet, moda ve influencerlardan renkli isimler de katıldı.

Manken ve sunucu Özge Ulusoy’un sunuculuğunu yaptığı geceye, Yeni İnci’nin tüm kategorilerinden oluşan mini bir defilesi damga vurdu. İç giyim, mayo, pijama ve spor giyim ürünlerinin sergilendiği defile aynı zamanda renkli bir şovla taçlandırıldı.

Galaya; manken Ece Gürsel, sunucu Yusuf Emin, Seda Çayırlı Öncel, Ecem Bayar, Güler Işık, Duygu Bozkurt, Ezgi Güler gibi ünlü celebrity ve influencerların da arasında bulunduğu 200 kişilik davetli katıldı.

Yeni İnci Yönetim Kurulu Başkanı Furkan Atakan’ın açılış konuşmasıyla başlayan gece, 60 yıllık başarı hikayesinin anlatıldığı belgesel gösterimi ile devam etti.

Defile ve şov ile renklenen gece plaket töreni ile son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz