Yelda Başaran’a Noel Baba sürprizi

0
104

İyi yaşam Sanatı adlı köşe yazıları ile dikkatleri üzerine çeken Uzman Psikolog ve Yazar Yelda Başaran, köşe yazılarının özel yılbaşı çekimleri için Radisson Blu Hotel, İstanbul Ottomare Otel’de kamera karşısına geçerek, “İyi yaşam bir sanattır. Bizler de iyi yaşam sanatçıları olmalıyız” dedi.

2024 yılının herkese sağlıklı ve şifa dolu bir yıl olmasını istediği için okuyucularına gönderilmek üzere elleriyle sağlıklı ve kaliteli yaşam hediye paketleri hazırlayan Yelda Başaran, beklemediği bir sürpriz ile karşılaştı.
Çekim ekibi arasında anlaşarak Yelda Başaran’a çekim anında Noel Baba’yı canlandıran model ile bir yılbaşı için sürpriz hediye kutusu takdim etti.

Noel Baba’nın hediye kutusundan ne çıktığını söylemeyen Yelda Başaran “Tılsımı bozulmasını istemediğim için ne olduğunu söylemiyorum ama bu Noel Baba, benim resmen içimi okumuş kutunun içinde bu yıl en çok sahip olmak istediğim şey var, benim için çok özel bir an oldu. Ben artık Noel Baba ve sürprizlerine inanıyorum bir şeyi çok isterseniz oluyor” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz