Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yavuzeli İlçesi’nin kilit taşı ihtiyacını karşılamak için Yavuzeli Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu ile protokol imzaladı.

Daha önce Nurdağı ve Araban Belediye Başkanları ile ilçelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik protokol imzalayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yavuzeli ilçesinin kilit taşı yapılacak yerlerinin çalışması için Yavuzeli Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu ile protokol imzalayarak çalışmaların biran önce yapılacağı müjdesini verdi.
130 BİN METREKARE KİLİT TAŞI DÖŞENECEK
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yavuzeli İlçesi’nin köylerine kil taşı yapılacağını belirterek, “Yavuzeli Belediye Başkanımız Sayın Kemal Sakaroğlu ile birlikte Yavuzeli İlçemizin özellikle köylerinde kilittaşı ihtiyacının yapımıyla ilgili protokol imzaladık. Yavuzeli İlçemiz de ihtiyaç duyulan alanlara 130 bin metrekare kilit taşı döşeme çalışması yapacağız. Bu çalışmayla Yavuzeli İlçemizin tüm köylerindeki kilit taşı ihtiyacı tamamlanmış olacak. Yapılacak bu çalışmanın Yavuzeli ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
BAŞKAN TAHMAZOĞLU BİZLERE HER ZAMAN DESTEK OLDU
Yavuzeli Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu, Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun her zaman kendilerine destek olduğunu belirterek “Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu’na şahsım ve ilçem adına çok teşekkür ediyorum. Şahinbey Belediye Başkanımızın Yavuzeli’nde büyük emekleri var. Ne zaman başımız dara düşüp kendisinden yardım istesek her zaman ilçemizin yanında olmuştur. Geçen dönemde Yavuzeli İlçemize kilit taşı ve sıcak asfalt çalışması yaptırarak, Yavuzeli merkezde birçok caddemizi ve sokağımızı çamurdan kurtarmıştı. Ayrıca yine geçen dönem köylerimize 20 bin metrekarenin üzerinde kilit taşı çalışması yaptırmıştı. Şimdi yine Yavuzeli İlçemizin köylerine 130 bin metrekarelik kilit taşı çalışması yapılması için bize destek oluyor. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here