Yardım çalışmaları için örnek iş birliği

0
51

Elimi Tut Derneği Başkanı Meltem Aydın ve dernek yöneticileri, Gaziantep Yardım Vakfı’nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında karşılıklı işbirliği imkanları masaya yatırıldı.
İhtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayarak toplumsal barış ve huzura katkı sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Gaziantep Yardım Vakfı ve Elimi Tut Derneği yöneticileri, karşılıklı işbirliği imkanlarını geliştirmek amacıyla bir araya geldi. Gaziantep Yardım Vakfı merkezinde yapılan ortak toplantıda, özellikle eğitim alanında ortak projelerin düzenlenmesi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
Gaziantep Yardım Vakfı Başkanı M. Turgay Eren, Elimi Tut Derneği yöneticilerinin ziyaretlerinden memnunluk duyduklarını ifade ettikten sonra, “Elimi Tut Derneği ile aynı amaca hizmet eden iki sivil toplum kuruluşuyuz. Ortak toplantımızda, birlikte neler yapabileceklerimizi konuştuk. Bizim vakıf binamızın fiziki imkanları çeşitli kurs ve etkinlikleri düzenlemek için uygundur. Birlikte özellikle kurslar ve eğitime yönelik etkinlikler düzenlemeyi konuştuk. Vakıf olarak Elimi Tut Derneği ile imkanlarımızı birleştirip, daha fazla insana ulaşmaktan mutluluk duyarız” diye konuştu.
Elimi Tut Derneği Başkanı Meltem Aydın da, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Öncelikle Gaziantep Yardım Vakfı yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Birlikte son derece verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Topluma hizmet konusunda güç birliği ve işbirliği yapmayı önemsiyoruz. Önümüzdeki dönemde şehrimiz için, insanlarımız için faydalı olacak önemli projeleri hayata geçireceğimize inanıyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz