Voleybol Gaziantep İl Temsilcisi Behzat Şençay 29 Kasım-8 Aralık 2019 tarihlerinde 1. Kademe Yardımcı Antrenör kursu açılacağını bildirdi.
Kursla ilgili bilgiler veren Şençay, “Kursa katılacak kursiyerler katılım dilekçesi ile beraber dilekçede yer alan evrakları, 29 Kasım 2019 tarihine kadar Federasyonumuzun Ankara adresine göndermeleri gerekmektedir. Kurs programlarında yer alan uygulamalı derslere spor kıyafeti ile katılmak zorunludur. TVF Antrenör Eğitim Talimatının 24.1 maddesine göre listede yer alan BESYO mezunları 29-30 Kasım-1 Aralık 2019 tarihleri arasındaki temel derslerden muaf olup, kursa 2 Aralık 2019 Pazartesi günü saat 09.30’da katılacaklar. Kursun ilk günü olan 29 Kasım 2019 Cuma günü dersler, Gaziantep Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda yapılacak. Ders başlama saati 09.30’dur. Diğer günler ve uygulama dersleri ise Özel Deva Okulları’nda gerçekleşecektir” diye konuştu.
“VALİ DAVUT GÜL TALEPTE BULUNDU”
Gaziantep Valisi Davut Gül’e de ayrıca teşekkür eden Behzat Şençay, “Kursun açılmasında spor şehri Gaziantep projesi kapsamında Valimiz Davut Gül, Voleybol Federasyon Başkanımız Mehmet Akif Üstündağ’ i arayarak talepte bulundu. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here