Veterinerde sevinç gözyaşlarıyla kutlama

Ekranların ve sahnelerin sevilen isimlerinden uzman psikolog ve televizyon program sunucusu Yelda Başaran ve Özbek sanatçı Şahsenem, veterinerde sevinç göz yaşları içinde Yelda Başaran ve köpeği Lucky’nin yeniden doğuşunu kutladı.

Yelda Başaran’ın bundan bir ay önce bir yanlış tedavi sonucunda yoğun bakımda ölecek gözüyle bırakılan köpeğinin başka bir veterinerin uyguladığı tedavi sonucunda iyileşerek yoğun bakımdan çıkması Özbek sanatçı Şahsenem ve Yelda Başaran’ı sevinç gözyaşları içinde bir araya getirdi.
Yelda Başaran’ın doğum gününe denk gelen günde 17 yıllık can dostunun iyileştiği haberini alan ve hayvan sever kişiliğiyle bilinen Şahsenem, Yelda Başaran ve Köpeği Lucky’ nin resmi bulunan özel bir pasta yaptırarak soluğu veterinerde aldı.
Yelda Başaran karşısında sanatçı dostunun köpeği ve kendisinin bulunduğu pastayı görünce sevinç göz yaşlarına hakim olamayarak tüm hayvan severlere şu mesajı verdi. “İster insanlar için olsun ister can dostlarımız hayvanlar için sağlıklı ve kaliteli yaşam yolculuğunda tek bir kişiye güvenmeyin. Çünkü doktorlar ve veterinerler de insan ve yanlış teşhis koyabilir. Benim köpeğime yanlış teşhis koyuldu ve ölüme mahkum edildi. Dünyaya ister bir insan istersen Hayvan olarak gelinsin hiçbir canlıya nefes aldığı sürece nasılsa ölecek gözüyle bakılmamalı. Ben bu duyguyu yaşadım”
Özbek sanatçı Şahsenem de bu sözler üzerine meşhur şarkısı olan “Gözyaşlarım anlatır” şarkısını söyleyerek Yelda Başaran ve lucky için getirdiği pastanın mumlarını yakarak doğum günlerini kutladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz