Vali Yerlikaya’dan veda ziyaretleri

0
229

İstanbul Valisi olarak atanan Vali Ali Yerlikaya veda ziyaretleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ve Şahinbey Belediye Başkanlığını ziyaret etti.   
Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Yerlikaya, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ve teşkilat personeli ile vedalaştı.
Vali Yerlikaya, “İlimizdeki huzur ve asayişin korunmasında polisimizin gösterdiği fedakarlık takdire şayan. Bugün sokaklarımızda huzur ve güven içerisinde hayatın akışı devam ediyorsa bunu polisimizin azim, kararlılık ve fedakârlığına borçluyuz. Ben polislerimizden razıyım, Allah ta razı olsun. Başarılarınızın devamını diliyor, şahsınız nezdinde bütün polislerimden helallik diliyorum” dedi.  
Emniyet Müdürü Karaduman da Vali Yerlikaya’nın her zaman yanlarında olduğunu ve çalışmalarında bu destekle görev yapmanın huzurunu hissettiklerini, verdikleri destek için teşkilatı adına teşekkür ettiğini bildirdi.
VALİ YERLİKAYA’DAN BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NA VEDA ZİYARETİ
Veda ziyaretlerine Şahinbey Belediye Başkanlığını ziyaret ederek devam eden Vali Yerlikaya, Başkan Mehmet Tahmazoğlu ile makamında bir süre sohbet etti.
Şahinbey Belediyesinin hizmet ve destekleriyle başta eğitimden sağlığa kadar bir çok alanda önemli gelişmeler elde edildiğini bildiren Vali Yerlikaya, gayretli çalışmaları ve ilimizin geliştirilmesine katkıları için Başkan Tahmazoğlu’na teşekkür ederek helallik istedi.  
Ziyarette Başkan Tahmazoğlu da Vali Yerlikaya ile yakın çalışma imkanı bulmaktan, ilçede hizmetlerin geliştirilmesi ve önemli projelerin başarıyla tamamlanmasında himaye ve desteklerini yanlarında görmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, katkıları için teşekkür etti ve “yeni göreviniz hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz