Vali Yerlikaya’dan Başkan Fadıloğlu’na veda ziyareti

0
188

Valiler Kararnamesi ile İstanbul Valisi olarak atanan Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na veda ziyaretinde bulundu. 
Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Valiler Kararnamesi ile İstanbul Valiliği’ne atanan Ali Yerlikaya veda ziyaretlerine başladı. Vali Ali Yerlikaya, veda ziyaretleri kapsamında Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu makamında ziyaret ederek helallik istedi.
Vali Ali Yerlikaya’nın kentte görev yaptığı süre içinde önemli hizmetlere imza attığını ve başarılı bir görev dönemi geçirdiğini belirten Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Hizmetler kalıcı, insanlar ise geçicidir. Önemli olan hizmet üretmek, topluma faydalı olmaktır. Sayın Valimiz Ali Yerlikaya kentimizde görev yaptığı süre içinde, önemli hizmetlere imza atmıştır. İnanıyorum ki yeni görev yerinde de başarılı çalışmalara imza atacaktır. Sayın Valimizi tebrik ediyor yeni görevinde üstün başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özgüler’in de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Vali Ali Yerlikaya ise Gaziantep’te görev yaptığı süre boyunca uyum ve işbirliği içinde çalıştıklarını, ilçe yöneticileri ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyduklarını kaydetti. Yerlikaya, Gaziantep’teki başarılı çalışma döneminde şansının ve gücünün kaynağının değerli ve başarılı yöneticilerle mesai yapmak olduğunu söyledi. Vali Yerlikaya, “Uyum içerisinde, el birliğiyle Gaziantep için, güzel ve başarılı hizmetler yaptığımızı düşünüyorum. Çalışmalarımıza verdikleri destek ve iş birliği nedeniyle sayın başkan Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekip arkadaşlarına teşekkürü borç biliyor, kendisinden helallik diliyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Vali Yerlikaya’ya günün anısına hediye takdim ederek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz