Vali Yerlikaya ihracatçılara veda etti

0
452

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri’ni ziyaret ederek ihracatçılarla vedalaştı. Yerlikaya Gaziantep’te görev yapmaktan mutluluk duyduğunu, İstanbul’da Gaziantep modelini her platformda anlatacağını ifade etti. 
Geçtiğimiz günlerde yayımlanan Valiler Kararnamesi’yle İstanbul Valiliği’ne atanan Vali Ali Yerlikaya görev yaptığı süre içerisinde büyük desteklerini gördüğü ihracatçılarla vedalaştı. Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri’ni ziyaret eden yeni İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’yı GAİB Koordinatör Başkanı Fikret Kileci, TİM Halı Sektör Kurulu Başkanı ve TİM Yönetim Kurulu Üyesi Salahattin Kaplan, GAİB eski Koordinatör Başkanı Abdulkadir Çıkmaz ve birliğe bağlı olarak faaliyet gösteren ihracatçı birliklerinin yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Vali Ali Yerlikaya Gaziantep’in başarısının formülü olan Gaziantep Modelini ve bunu başarmak için kurumların ve kuruluşların nasıl yoğun ve koordineli çalıştığını İstanbul’da bütün platformlarda anlatacağını ifade ederek, desteklerinden dolayı ihracatçılara teşekkür etti.
Görev süresi içerisinde kendileriyle verimli çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden GAİB Koordinatör Başkanı Fikret Kileci ise Vali Yerlikaya’ya Gaziantep’te gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Vali Ali Yerlikaya ve ihracatçılar gündemi değerlendirerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. GAİB Koordinatör Başkanı Fikret Kileci, Vali Yerlikaya’ya günün anısına teşekkür plaketi takdim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz