Gaziantep Valisi Davut Gül, İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde, paydaș kurumların destekleri ile hayata geçirilen “Evsel Atık İlaçların Bertafı” projesi kapanıș törenine katılarak ilaçların doğru kullanımı noktasında uyarılarda bulundu.

Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğün’ün Avrupa Antibiyotik Farkındalık Günü ve “Evsel Atık İlaçların Bertafı” projesi kapanış toplantısı Şahinbey ilçesindeki Mehmet Erdemoğlu İlkokulu’nda yapıldı.

“Evsel Atık İlaçların Bertafı” projesi kapanıș törenine katılan Gaziantep Valisi Davut Gül, öğrencilerin hazırladığı “Evsel Atık İlaçların Bertafı” konulu sergiyi gezdi ve törende yaptığı konuşmada, ilaçların doğru kullanımı noktasında önemli uyarılarda bulundu. Vali Gül, etkinlik sonrası öğretmenler ve öğrencilerle fotoğraf çektirdi.

Mehmet Erdemoğlu İlkokulu’nda yapılan Avrupa Antibiyotik Farkındalık Günü ve “Evsel Atık İlaçların Bertafı” projesi kapanış toplantısına İl Çevre, Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ile Büyükşehir ve Şahinbey Belediyesi daire başkanlarının yanısıra Eczacılar Odası Gaziantep Şubesi Genel Sekreteri Serdar Dalsüren katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here