Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde uyuşturucu şüphelisi bir şahsın evine baskın düzenleyen Narkotim ekibi, evde yaptıkları aramada şaşkına uğradı. Operasyonda bir miktar uyuşturucu ile 17 silah ele geçirildi, 5 şüpheli gözaltına alındı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü Karataş Polis Merkezi Amirliği Narkotim ekipleri, Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde B.K’nin uyuşturucu satışı yaptığı bilgisi üzerine çalışma başlattı. Şüphelinin adresine operasyon düzenleyen ekipler, evin önüne gelen ticari taksiden inen bir şahıs ile şüpheli buluşup ticari taksi hareket etmeden ekiplerimizce ticari taksiye operasyon düzenledi.
Yapılan operasyonda ticari taksi içerisinde 4 şahsın gelerek şüpheli B. K.’den uyuşturucu madde satın aldığı şahısların üzerinde yapılan aramalardan tespit edildi.
Şüpheli B.K.’nın evinde polislerce yapılan aramada, bir miktar uyuşturucu, 8 tabanca, 6 kuru sıkı tabanca, 3 pompalı tüfek ile bu silahlara ait toplam 34 fişek ele geçirildi
Gözaltına alınan Şüpheli B. K’ya ‘’ Uyuşturucu Madde ve Silah Ticareti Yapmak’’ diğer 4 şahsa ise ‘’Uyuşturucu Madde Kullanmak’’ suçlarından yasal işlemlere başlandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here