Ünlü estetik doktorunun sosyal medya hesabını meslektaşları mı çaldı?

0
81

İş, sanat ve cemiyet hayatının sevilen isimlerinden ünlü estetik doktoru Suada Gasimova son günlerde bir hayli hayli dertli.
Başarılı estetik doktoru Suada Gasimova sırtını hukuka dayadı. Güzel Doktor Gasimova’nın birçok sosyal medya ve e-mail hesabının hackerlar tarafından ele geçirildiği ve bu konuda büyük zorluklar yaşadığını konuşuluyor.

Dr. Gasimova, yakın çevresine dert yandığı, kendisini çok zor durumda bırakan kişi ya da kişilerin meslektaşlarından olduğunu düşünmek istemediğini belirtmiş ve bu kötülüğü yapan kendini bilmez kişilerin onu ne kadar üzdüğünü ifade etmiş. Sosyete ve magazin dünyasından birçok ünlü isme hizmet veren Dr. Suada Gasimova, çevresinden gelen uyarılarla bu işin farkına varmış. Ünlü doktor avukatlarını harekete geçirerek hukuksal yoldan sorunu çözmeye çalışıyor.
Sosyal medya korsanları tarafından hem kendisinin hem danışanlarının mağdur edildiğini yine yakın çevresine söyleyen başarılı doktor, bunu yapanlar en kısa zamanda yargıda hesap verecektir ifadelerini de kullanmış.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz