Ünlü astrolog tarih verdi, uyardı: Temmuz ayına dikkat!

0
131

Temmuz ayında felaketler peş peşe yaşanacak! Aman dikkat… Özellikle 11 Temmuz tarihine dikkat çeken Michaela Astro, bu tarihte yaşanabilecek olan gökyüzü olaylarına ilişkin önemli kehanetlerde bulundu.

Son zamanlarda yoğun bir biçimde ilgi çeken astroloji, pek çok astroloğun da yakından takip edilmesini beraberinde getirdi. O isimlerden biri olan Michaela Astro bugüne kadar gerçekleştirdiği öngörülerin tutması ile sosyal medyanın yakından tanıdığı isimlerden biri haline dönüştü. Ünlü astrolog Michaela Astro temmuz ayına ilişkin öngörüler de geldi. Doğrudan tarih veren Michaela Astro, Temmuz’da yaşanabilecek olan felaketlere işaret etti.
Yaptığı açıklamalar ile dikkat çeken Michaela Astro, gerçekleştirdiği öngörülerini takipçileri ile paylaştı. Bu kapsamda 11 Temmuz’daki gökyüzü olayına açıklık getiren Michaela Astro, “11 Temmuz’da Plüton tehlikeli 29 derece ile tetiklenecek, 22 Temmuz’da Güneş 29 derece Ay düğümlerine kare açıda ve Plüton ile büyük kare oluşturuyor” dedi.
YAŞANABİLECEK FELAKETLERE DİKKAT ÇEKTİ
11 Temmuz’da oluşacak olan açının önemli olduğuna dikkat çeken Michaela Astro, “Tarihe damga vuracak bir olayın haritası aşağıda gördüğünüz. 11 ve 22 Temmuz tarihleri açıların girdiği tarihtir. Bu tarihten sonra 20 gün içinde olaylar gerçekleşebilir. 3 büyük olasılıktan birini vaat ediyor” diye konuştu.
Bu açının toplumsal olarak yaratabileceği tehlikeleri sıralayan Michaela Astro, bu tehlikeleri şu şekilde öngördü:

  • 1. Büyük deprem ya da Kitlesel ölüm
  • 2. Darbe
  • 3. Büyük bir liderin ölümü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz