Türk hokeyinin yıldızları mutluluğa ‘evet’ dedi

0
79

Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü ve Türkiye Hokey Milli Takım oyuncularından Meryem Oymak ve Celal Aydın düzenlenen muhteşem bir nikah töreniyle evlendi. Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan ve Asbaşkan Celal Akarçay’ın nikah şahitliğini yaptığı törende genç çifti sporcu arkadaşları yalnız bırakmadı.

Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan ve Asbaşkan Celal Akarçay’ın nikah şahitliğini yaptığı törende genç çifte takımın 9 ve 10 numaralı formaları hediye edildi. Genç çifti nikah töreninde yalnız bırakmayan sporcu arkadaşları nikah sonrası günün anısına hatıra fotoğraf çektirirken Türkiye Hokey Federasyonu ve Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü sosyal medya hesaplarından genç çifti kutlarken THF Başkanı Sadık Karakan da yayımladığı mesajında genç çiftin Türk spor tarihine isimlerini altın harflerle yazmayı başaran ender sporcular arasında yer aldıklarını ifade ederek kutladı.
Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan, nikah sonrası genç çifti kutlayarak “Meryem ve Celal uzun yıllardır kulübümüz bünyesinde Türk hokeyine hizmet eden iki örnek insan. Bugün onların mürvetini görmek bizleri çok mutlu etti. Genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.
Meryem ve Celal çiftinin 11 Ağustos 2024 tarihinde düzenlenecek muhteşem bir düğünle dünya evine girecekleri de öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz