Teknoloji İle Fark Yaratan Kadın Ödülü Nalan Kurt’un

0
312

İstanbul’da düzenlenen 4. Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreninde Nlk Bilgi Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Nalân Kurt’a Teknoloji İle Fark Yaratan Kadın Ödülü verildi.  “Birlikte Daha İyi Bir Gelecek” ana teması ile Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) tarafından düzenlenen törende Türkiye’nin önde gelen kadın girişimcileri ve iş insanları ödüllendirildi.

Bu yıl dördüncü kez düzenlenen Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreninde Gaziantepli bir firma olan ve sektöründe gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Gaziantepli bir firma da ödül aldı.  İstanbul Salt Galata’da gerçekleştirilen ödül töreninde Nlk Bilgi Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Nalân Kurt’a “Teknoloji İle Fark Yaratan Kadın Ödülü” verildi.  Türkiye’nin dört bir yanından törene katılan sektörlerinde ünlü kadınların da ödüllendirildiği törende Gazianteplilerin gururu haline gelen Nalan Kurt’un ödül alması büyük bir memnuniyet oluşturdu.

Etkinliğin ana sponsorluğunu Uyumsoft’un üstlendiği 4. Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreni, “Birlikte Daha İyi Bir Gelecek” ana teması ile hibrit olarak gerçekleştirildi. Etkinliğin “Geleceğin 7G’sini Kadınlar Şekillendirecek” başlıklı oturumu Hepsiburada’nın destekleri ile yapıldı. Farklı kategorilerde başarılı kadın girişimcilere ödüllerinin takdim edildiği etkinlikte, Özlem Abacı ve ekibinin sahne performansları ilgi gördü. Etkinliğe aralarında iş dünyası temsilcileri, sivil toplum liderleri, sanatçılar ve akademisyenlerin yer aldığı isimler katıldı.

Ödülü Gaziantep’e Kazandırmaktan Dolayı Çok Mutluyum

İstanbul’da düzenlenen törenle Teknoloji İle Fark Yaratan Kadın Ödülünü alan Nalan Kurt kurt tören sonrası yaptığı değerlendirmede bu ödülün kendisi için olduğu kadar Gaziantep ve Güneydoğulu kadınlar içinde büyük önem taşıdığını ifade ederek “Böylesine önemli bir ödülü Gaziantep’e kazandırmaktan dolayı çok mutluyum” dedi.

Zirve kapsamında ödül alan isimler şöyle:

‘Nurten Öztürk – Jüri Onur Ödülü, Sema Güral Sürmeli – Başarılı Rol Model Kadın Ödülü, Nur Ger – Sosyal Girişimci Kadın Ödülü, Demet Sabancı – Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü, Hülya Gedik – İlham Veren Rol Model Kadın, Ebru Dildar Edin – Çevreye Katkı Ödülü, Sema Gürün – Girişimcilere İlham Veren Kadın Ödülü, Gülperi Odabaşı – Yurtdışında Ülkemize Değer Katan Başarı, Dr. Ayşe Günbey Şerifoğlu – Hepsiburada Özel Ödülü, Günseli Çolakoğlu – Girişimciliğe Öncülük Eden Kadın, Berra Doğaner – Sermaye Piyasalarının Gelişimine Katkı, Kübra Orakçıoğlu Kazan – İhracatta Performans Ödülü, Aynur Çeşmeliler – Dayanışmacı Girişimcilik Ödülü, Başak Doğan – En Genç Girişimci Kadın Ödülü, Gonca Karakaş – İletişimde Güçlü Kadın Ödülü, Nalan Kurt – Teknoloji ile Fark Yaratan Kadın Ödülü, Gülüzar Özev – Sivil Toplum ve Sosyal Etki Ödülü, Seda Güler – Marka Yönetimi Lideri Ödülü, Feray Demir – Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü, Bedia Karadağ – Girişimciliğe Öncülük Eden Kadın, Team Mostra (Mehmet Emin Önder ‘ekip kaptanı’, Elif Derya Başoğlu, Meryem Zehra Altınöz, Rabia Betül Altınöz, Ali Talip Şenyüz) – Ufuk Açan Yeni Girişimciler Ödülü.’

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz