Tahmazoğlu sözünü tuttu, kurbanlık fiyatları düştü!

0
78

Gaziantep’te, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Kurban Bayramı yaklaşırken vatandaşa verdiği sözü tutarak Kurbanlık fiyatlarını düşürdü.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu geçtiğimiz günler içerisinde üretici birlikleri tarafından açıklanan Kurban fiyatlarına tepki göstermiş vatandaşın kurban kesebilmesi için kurbanlık fiyatların vatandaşın alım gücüne göre ayarlanmasını istemişti. Başkan Tahmazoğlu Kurban Bayramı yaklaşırken, verdiği sözü tuttu.
KURBAN FİYATLARI DÜŞTÜ
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu yaptığı açıklamada “Birliklerin yetkisi olmamasına rağmen erkek toklu kilo fiyatının 240 lira olarak açıklamasının yanlış ve aynı zamanda pahalı olduğunu, gerekiyorsa bu konuda çalışma yapacağımı ifade etmiştim. Çalışmalarımızı tamamladık ve kurbanlıkların (erkek toklu) en üst fiyatlarını mor toklu: 200 lira, Van beyazı 210 lira olarak belirledik. Kurban Fiyatları Bayrama kadar sabit kalacaktır” dedi.
Başkan Mehmet Tahmazoğlu Dumlupınar Mahallesi Yeşilvadi Bulvarı, Şahinbey Parkı yanı ve Akkent Mahallesi 12 Nolu Cadde de olan kurulacak olan satış alanlarında mor toklunun 200, Van Beyaz’ının ise 210 liradan satılacağı müjdesini verdi.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun sosyal medya üzerinden açıkladığı kurban fiyatları karşısında vatandaşlar Başkan Tahmazoğlu’na teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz