Bir gün önce İzmir’de sahneye çıkan sanatçı Ajda Pekkan, Barış Pınarı Harekatı’ndan dolayı Gaziantep’te yapacağı konseri ileri bir tarihe erteledi. Süperstar Ajda Pekkan’ın bu kararı sosyal medyada büyük tepkiye yol açtı.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)’nın Suriye Milli Ordusu (SMO) ile birlikte başlattığı Barış Pınarı Harekatı’dan sonra birçok ünlü isim konserlerini iptal ettiğini ya da ileri bir tarihe aldığını duyurmuştu. Milli birlik ve beraberlik duygusunun yüksek yaşandığı şu günlerde bir paylaşım da Süperstar Ajda Pekkan’dan geldi. Pekkan, sosyal medya hesabından Suriye sınırındaki Gaziantep’te yapacağı konserini ertelediğini duyurdu.

İZMİR’DE KONSER VERDİ GAZİANTEP’TEKİ KONSERİNİ ERTELEDİ
Bir gün önce İzmir’de konser veren ve sahnede Mehmetçik için dua isteyen Pekkan’ın Gaziantep konserini ileri bir tarihe ertelemesi dikkat çekti.
Süperstar Instagram hesabından, “Ülkemizin içinden geçtiği bu hassas dönemde, 19 Ekim Cumartesi Akşamı, gerçekleştirilmesi planlanan Gaziantep konserimi ileri bir tarihe ertelediğimizi siz sevenlerime bilgilendirmek isterim” dedi.

SÜPERSTAR’IN KORKTUĞU İDDİA EDİLDİ
Pekkan’ın bu kararı ise sosyal medyada tepkiye sebep oldu. Çoğu kullanıcı Süperstar’ın Gaziantep’te konser vermekten korktuğunu iddia etti. Gaziantepliler de Ajda Pekkan’ın şehirde bir daha konser vermesini istemediklerini vurguladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here