Star yönetmen dönemi başlıyor

0
50

Kanal D ekranlarının başarıyla yoluna devam eden sevilen günlük dizi filmi Aşk Ve Umut’un usta yönetmeni Gürsel Ateş, son dönemin başarılı menajeri Ecem Aka ile sözleşme imzalayarak profesyonel çalışmalarını daha ileri taşımayı hedefliyor.

Kamera önündeki star isimlere menajerle çalışan kamera arkası isimler de katılıyor. Başarılı yönetmen Gürsel Ateş, “Bizler duygusal insanlarız. Bizi temsil edecek yetenek, bilgi, birikimde kişilere her daim yanımızda ihtiyacımız var. Menajerim birçok yükü omuzlarımdan alacak ve işime daha çok konsantre olacağım” diye konuştu.
Birçok başarılı oyuncunun da menajerlik işlerini yöneten Ecem Aka ise “Kamera önünde nasıl star varsa kamera arkasında da onları zirveye taşıyanlar var. Şimdi sıra onlarda” dedi.
2003 yılında atv’de yayınlanmaya başlayan “Ekmek Teknesi” isimli yapımla yönetmenliğe başlayan ve bugüne kadar birçok dizi ve sinema filmine imza atan Gürsel Ateş, TV izleyicisinin vazgeçemediği başarılı işlere imzasını atarken son çalışması Kanal D ekranlarının sevilen yapımı Aşk Ve Umut ile her zamanki başarısını da perçinledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz