Serenay Sarıkaya’dan çok konuşulacak tatil pozları

0

Son dönemde Haldun Demirhisar ile adı aşk dedikodularına karışan ancak bu iddiaları reddeden oyuncu Serenay Sarıkaya, Göcek’teki tatilini sürdürüyor. Güzel oyuncu, leopar desenli bikinisi ile verdiği cesur pozları sosyal medya hesabından paylaştı.


Magazin dünyasının çok konuştuğu isimlerin başında gelen güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, uzun süre yaşadığı aşklar nedeniyle gündemden düşmemişti. Son olarak iş insanı Haldun Demirhisar ile anılan ancak Demirhisar’ın arkadaşı olduğunu açıklayan Serenay Sarıkaya, yoğun iş temposundan sıyrılarak yazın tadını çıkarmaya başladı.


LEOPAR DESENLİ MAYOSUYLA BÜYÜLEDİ
Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından tatil pozlarını paylaştı. Sarıkaya’nın pozları hayranlarını adeta mest etti. Güzel oyuncu 9 milyonu aşkın takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaştığı leopar desenli mayosuyla sosyal medyayı salladı. Ünlü oyuncunun cesur fotoğraflarına beğeni yağdı.


BAŞROL OYNAYACAĞI VERGEN FİLMİNDEN AYRILMIŞTI
Sarıkaya son olarak, bir süreden bu yana heyecanla hazırlandığı Bergen filminin başrolünü canlandırmaktan vazgeçtiğini açıklamıştı. Sarıkaya, ayrılık nedenini, yeni projeleriyle filmin çekim tarihlerinin çakışması olarak açıkladı.

İşte Serenay Sarıkaya’nın Instagram hesabından paylaştığı o pozlar:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here