Serdar Ortaç’tan ‘nafaka’ isyanı: Evime ipotek koydu, eşek gibi çalışıyorum

0
130

Süresiz nafaka isyanını sürdüren şarkıcı Serdar Ortaç borçlarının affedildiğine dair çıkan haberler hakkında konuşarak, “Kim kimin borcunu siliyor bu devirde. 45 milyonluk eve ipotek koydu adamlar. Borcum azaldı. Eşek gibi çalışıyorum” dedi.

Şarkıcı Serdar Ortaç ve 2019 yılında boşandığı eşi Chloe Loughnan arasında yaşanan süresiz nafaka sıkıntısında, sular durulmuyor.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen Chloe Loughnan, eski eşi Ortaç hakkında konuşmuş ve dikkati çeken açıklamalar yapmıştı. Bu açıklamaların ardından konuşan Ortaç, “Chloe geldi ama hiç görüşmedik. Eve hiç gelmedi.” dedi.

Borçlarının silindiğine dair çıkan haber hakkında da konuşan ünlü şarkıcı, isyan etti. Ortaç borçlarının silinmediğini ancak çalıştığı için gittikçe azaldığını söyledi.

“Evime haciz koydu, daha ne diyeyim”

Sahne öncesi soruları yanıtlayan Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’ın evine icara gönderdiğini ve bu duruma çok içerlediğini dile getirdi.

Ortaç, ”Gelişmeleri basından takip ediyorum. Geldi ama hiç görüşmedik. Eve hiç gelmedi. Diyaloğumuz yok. Evime haciz koydu daha ne diyeyim. O konuda da az bir yolumuz kaldı. Kapatıyoruz inşallah.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz