Şerbetçi’nin “gönül ziyareti” hastalara moral verdi

0
61

AK Parti Gaziantep İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi ve il yönetim kurulu üyeleri, “Gönül Ziyaretleri” kapsamında Abdülkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ve hastane yönetimini ziyaret etti.

Seçim sürecini yoğun bir tempoyla geçiren AK Parti Gaziantep İl teşkilatı seçimin ardından da çalışmalarına hızla devam ediyor.
İl Başkanlığı tarafından Abdülkadir Yüksel Devlet Hastanesine gerçekleştirilen gönül ziyaretine, AK Parti Gaziantep İl Başkanvekili Murat Şerbetçi ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri katılarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamları hastalara iletildi ve hediye takdim edildi.

İL BAŞKAN VEKİLİ ŞERBETÇİ, “GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
İl Başkanvekili Murat Şerbetçi, “Her daim yanında olacağımıza söz verdiğimiz hemşehrilerimizin taleplerini dinledik, acil şifalar diledik. Nazik misafirperverlikleri adına Sayın Ertuğrul Kılıç’a ve ekibine de ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz. Güneydoğunun sağlık üssü olma yolunda başarı ile yol kat eden Gazi şehrimizi hep birlikte taçlandıracağız. Durmadan çalışmaya, her köşede hizmet etmeye, gönüllere girmeye devam edeceğiz” dedi.

“GAZİ ŞEHRİMİZİ HEP BİRLİKTE TAÇLANDIRACAĞIZ”
İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi, hastalarla görüşmesinin ardından Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ertuğrul Kılıç ve ekibini de ziyaret etti.
Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi, “Her daim yanında olacağımıza söz verdiğimiz hemşehrilerimizin taleplerini dinledik, acil şifalar diledik. Nazik misafirperverlikleri adına Sayın Ertuğrul Kılıç’a ve ekibine de ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz. Güneydoğunun sağlık üssü olma yolunda başarı ile yol kat eden Gazi şehrimizi hep birlikte taçlandıracağız. Durmadan çalışmaya, her köşede hizmet etmeye, gönüllere girmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“ZİYARET MOTİVE ETTİ”
Başhekim Ertuğrul Kılıç ise, “340 yatak kapasiteli hastanemizde hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Şehrimiz sağlık üssü olma yolunda başarı ile ilerliyor. Hemşehrilerimizin sağlığı bizler için en önemli unsur. İl Başkan Vekilimiz Murat Şerbetçi ve yönetimi hastanemizi ve hastalarımızı ziyaret ederek bizleri motive etti. Nazik ziyaretleri ve moralleri adına kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz