Sedat Peker vasiyetini yazdı!

0
157

Gazeteci Erk Acarer, organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker ile ilgili flaş bir iddia ortaya attı. Acarer, Peker’in vasiyetini hazırladığını söyledi.
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Bir süredir sessiz kalan, hakkında Birleşik Arap Emirlikleri tarafından sınır dışı edileceği iddiaları ortaya atılan ve son olarak kamuoyunda basın danışmanı olarak tanınan Emre Olur’un da tutuklanmasının ardından Peker’in vasiyet yazdığı belirtildi.
“SEDAT PEKER, BAE’DE RESMİ OFİSE ÇAĞRILDI”
Youtube hesabından yayınladığı videoda, Peker’e getirilen paylaşım yasağını hatırlatan gazeteci Erk Acarer, “Sedat Peker’in dün resmi bir ofise çağrılması yakınlarında endişe yaratmış. Görüşmede ‘Beğeni bile yapmayacaksın. Çünkü bunu karşılığı ağır olur’ deniliyor. Bu ‘ağır’lıktan ne anlayabiliriz, iade dahil her türlü yaptırıma maruz kalması olabilir” ifadelerini kullandı.

Peker’le hiçbir iletişim sağlanamadığını belirten Acarer şöyle konuştu:
“Peker’in çok öfkeli olduğundan ve bir vasiyet hazırladığından söz ediliyor. Vasiyette şunu söylüyor: ‘Bizim gibi insanlara ölüm gelebilir ve nereden geldiği belli olmaz. Buna hazırlıklıyım ve bunu da yadırgamam. Malvarlığım kalmadı, bu yüzden kimseye bir şey bırakamam’.”
SEÇİM VURGUSU
Sedat Peker’in seçimlere de değindiğini ifade eden Erk Acarer, Peker’in “Sandık namustur. AK Parti iktidarının seçime kadar sizi sokağa çekme oyununa prim vermeyin. Ancak oy işlemleri tamamlanıncaya kadar da eve dönmeyin ve bir hileye izin vermeyin. Sizi korkutmalarına, korku imparatorluğu üzerinden teslim almalarına müsaade etmeyin. Başıma bir şey gelmezse seçime 2 ay kala söz verdiğim gibi, bilgileri toplumla buluşturacağım” dediğini bildirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz