Şebnem Özinal “Hayatımız Roman”ı anlattı!

0
54

Anıl Altan, Aslı Bekiroğlu, Cem Belevi, Anıl İlter, Gözde Cığacı, Dilara Büyükbayraktar, Arzu Yanardağ, Şebnem Özinal, Sarp Bozkurt gibi başarılı oyuncusuyla özel bir çalışmaya imza atan “Hayatımız Roman” filmi 8 Mart’ta seyirciyle buluşacak. Şebnem Özinal vizyon öncesi set anılarını ve “Hayatımız Roman”ı anlattı. Hayatımız Roman ne anlatıyor? Hayatımız Roman ne zaman vizyona girecek? Hayatımız Roman nerede çekildi? Hayatımız Roman’ın oyuncuları kimler?

Güzel oyuncu Şebnem Özinal, 8 Mart tarihinde beyaz perdede seyirciyle buluşacak olan “Hayatımız Roman” filminin heyecanını yaşıyor. Özinal, Çanakkale Lâpseki’de Roman mahallesinde çekimleri tamamlanan “Hayatımız Roman” filminin en eğlenceli seti olduğunu söyledi.

Altın Adam Medya yapımcılığında ve usta yönetmen Savaş Sancak tarafından çekilen “Hayatımız Roman” filminin başarılı oyuncusu Şebnem Özinal, “Filmin oyuncu kadrosu çok iyi. Tüm karakterler rollere çok uygun şekilde seçildi. Yönetmenimiz senaryoyu seyirciye geçirmek için elinden gelen çabayı sarf etti ve son derece sıcak, samimi, gerçekten romanları anlatan belki de ilk kez böyle bir film çekildi. Ben bu filmin çok gerekli olduğunu düşünüyorum. Romanların da bu filme yakından ilgi göstereceklerini düşünüyorum oradaki yaşam gerçekten çok değişik. Bunun gösterilmesi adına da filmin seyirciyi avucuna alacağını düşünüyorum” dedi.
Usta oyuncu Şebnem Özinal, “İlk başta oyuncuların çok etkili olacağını düşünüyorum seyirci üzerinde. Herkes rolünün tam anlamıyla hakkını verdi. Şu dönemde yapılan sinema filmlerine baktığımızda çok samimi ve gerçek bir hikâye, çok titiz ve detaylı çalışıldı. Karşılığını da seyircinin ilgisi ile alacağını düşünüyorum” diye konuştu.

Savaş Sancak yönetmenliğinde “Hayatımız Roman” isimli sinema filminde Şebnem Özinal ile birlikte Anıl Altan, Aslı Bekiroğlu, Cem Belevi, Anıl İlter, Gözde Cığacı, Dilara Büyükbayraktar, Arzu Yanardağ, Sarp Bozkurt gibi önemli oyuncular kadroyu oluşturdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz