Ana SayfaMagazinŞahsenem'e altın gelinlik

Şahsenem’e altın gelinlik

Gülay moda evi tasarımcısı Fatoş Akyıldız tarafından tasarlanan altın gelinlik 2014 yılında Dubaili bir şeyhin müstakbel eşi için hazırlanmıştı. Altın gelinliği, defilede ünlü sanatçı Şahsenem giyecek.

İki buçuk ay süren çalışmayla hazırlanan 55 kilo ağırlığındaki gelinlik dünyanın en pahalın gelinliği unvanına sahip olmuştu. 900 adet altın zümrüt yakut ve safir taşları ile Hint kumaşından yapılan gelinlik, maddi değeriyle de dudak uçuklatan cinsten bir tasarım olarak moda dünyasındaki yerini aldı. Pop müzik sanatçısı Şahsenem’in de sahne kıyafetlerini tasarlayan Fatoş Akyıldız, dünya çapında sükse yapan altın gelinliğini yapacağı defilede Şahsenem’e giydirmek istiyor.
Şahsenem için hazırladığı Kraliçe kreasyonuyla adından bahsettiren Fatoş Akyıldız, “Şahsenem benim tasarımlarımı güzel taşıyor dünya çapında konuşulan kıyafetimi defile de onun sergilemesini arzu ediyorum” dedi.
Defile için altın gelinliğin arkasına iki kanat ekleyen Fatoş Akyıldız, en değerli tasarımına “Altın Melek” adını verdi. Yapacağı defile ile büyük sükse yapmayı hedefleyen Fatoş Akyıldız, belli konseptler altında topladığı kreasyonu için yılın defilesi olacak ifadesinde bulundu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

Hüseyin Çiftçi on HER YALAN BİR İTİRAF GİZLER
Mustafa Ali Polatlı on BİR BEN VAR BENDEN İÇERİ
Binbaşı on ALZHEİMER
MEHMET ALİ GÜNER on ALZHEİMER
Cansu Çanlıoğlu on ALZHEİMER
mustafa küçük on KAFA BULMAK, KAFA TUTMAK…
Pervin Cicek yigit on ARADIK KURTARAMADIK