Şahsenem 12 yıl sonra ‘Anladım’ ile dönüyor

0
116

Müzik dünyasına sunduğu hit şarkılar sonrası unutulmayanlar arasına girmeyi başaran Özbek popçu Şahsenem, müziğe verdiği 12 yıl aradan sonra çıkardığı tekli çalışmalarla gümbür gümbür geliyor.

Hareketli ve ritmik bir yapıya sahip olan “Anladım” isimli eser ile Proje müzik yapım etiketiyle sevenleriyle buluşan Özbek popçu Şahsenem bir daha gitmemek üzere geldiğini çıkardığı eserlerle göstermek istediğini dile getirdi.
“Anladım”ın söz ve müziği Mert Aktürk imzası taşırken, aranjör koltuğunda yine başarılı isim Mert Aktürk oturdu. Klip çalışması stüdyoda yapılırken yönetmenliğini Murat Alphan üstlendi. Klip çalışmasında sadece Şahsenem performansını kullanan başarılı yönetmen, “Şahsenem’in güzelliğini görmek isteyen ve özleyen hayranlarını tatmin edecek bir iş yaptım” ifadesinde bulundu.
Özbek Popçu Şahsenem ise “Benim sesimden duyulan ve sevilen şarkılarımı sanatçı dostlarım yeniden seslendirdi, sevenlerim her daim arkamda oldu ve bana alakalarını hep gösterdiler, ben şarkımın adı gibi anladım ki sevgi kişiyi ölümsüzleştiriyormuş” dedi.

Klip çalışması için modacısı Perihan Demirdelen’in hazırladığı özel kostümlerle kamera karşısına geçen Şahsenem, “Müziğim ve yorumumla nasıl ruhlara hitap ediyorsam giydiğim ve fiziğimle gözlere de hitap etmeliyim, sanat bunu gerektiriyor” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz