Şahinbey’in şampiyonları seyircisiyle buluşuyor

0

Ampute Süper Ligi’nde yeni sezona İstanbul Esenyurt Engelliler Gücü Kulübü’nü deplasmanda 10-0 gibi bir sonuçla farklı mağlup ederek başlayan Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü bu hafta kendi evindeki ilk maçına çıkıyor.
Sezona hızlı bir başlangıç yaparak geçtiğimiz hafta deplasmanda İstanbul Esenyurt Engelliler Gücü Kulübü’nü 10-0 mağlup eden Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Pazar günü saat 11:30’da kendi evinde Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü’nü ağırlayacak.
TARAFTARLARIMIZI MAÇA BEKLİYORUZ
Şampiyon kadroyla lige iyi bir başlangıç yaptıklarını ifade eden Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Cuma Güzel “Geçtiğimiz hafta desplasmanda aldığımız farklı galibiyetle lige iyi bir başlangıç yaptık. Bu hafta ise ligin güçlü takımlarından Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü’nü ağırlayacağız. Zorlu bir karşılaşma olacak. Ancak şampiyon kadromuzla başladığımız bu sezona, şampiyon olacağımız inancındayım. Ancak geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Onların desteği ile bu sezonda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğimize inanıyorum. Tüm taraftarlarımızı Pazar günü saat 11:30 Akkent Spor Köyü’ndeki Ampute futbol sahamıza bekliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here