Şahinbey Belediyesi’nde başkan koltuğuna depremzede Nisa oturdu

0
58

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı’nda Şahinbey Belediye Başkanlığı’nın koltuğuna depremzede öğrenci Nisa Kartal oturdu.
Şahinbey Belediyesi’nin Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde her yıl geleneksel hale getirdiği 23 Nisan Çocuk Şenliği devam ederken, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu geçtiğimiz yıl yaşanan deprem felaketinden sonra Şahinbey’e yerleşen Kartal ailesini ağırladı. Depremzede öğrenci küçük Nisa, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Şahinbey Belediye Başkanı oldu.

ÇOCUKLARA OYUN MERKEZİ KURACAĞIZ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara 10.000 m2 alan üzerine oyun merkezi yapılacağı müjdesini veren Başkan Mehmet Tahmazoğlu, “Bir kez daha tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Bu bayramı hediye eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu bayram çocuklara özel bir bayram. Bizde bayram hediyesi olarak 9 gün sürecek olan Çocuk Şenliği’ni 8’inci defa yapmaktayız. Çocukların daha iyi eğitim alabilmesi için Türkiye’nin 2’nci büyük kütüphanesini yaptık. Çok yakında açılışını gerçekleştireceğiz. 23 Nisan’a özel 10 bin metrekare alan üzerine çocuklar için Türkiye’de ve belki de dünyada eşi benzeri olmayan oyuncakları bir araya toplayıp çocuklar için bir oyun merkezinin müjdesini verelim. Şu an çalışmalarına başladık çok kısa bir zamanda çocuklarımızın hizmetine sunacağız” diye konuştu.
BAŞKANIMIZ BİZLER İÇİN HERŞEYİ YAPIYOR
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun koltuğuna oturan depremzede öğrenci Nisa Kartal “Bizlere 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Başkanımız Şahinbey için ne gerekiyorsa yapmış. Bize yapacak bir şey bırakmamış. Yaptığı çalışmalardan dolayı Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz