Şahinbey Belediyesi ekipleri, bayramda da görev başındaydı

0
15

Gaziantep’te, Şahinbey Belediyesi’ne bağlı temizlik ve zabıta ekipleri Ramazan Bayramı boyunca 7/24 hizmet anlayışı ile vatandaşlar için görev başındaydı.

Şahinbey Belediyesi’ne bağlı temizlik ve zabıta ekipleri Ramazan Bayramı’nın ilk gününden son gününe kadar vatandaşların herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması ve mağduriyet yaşamaması için gece gündüz demeden çöp toplamanın yanı sıra temizlik ve dezenfekte çalışmalarını da yaptı. Zabıta ekipleri ise denetimlerin yanı sıra sokak hayvanlarının aç ve susuz kalmaması için özellikle kırsal mahallelerdeki hayvanlara yem dağıtımı gerçekleştirdi.
BAYRAM BOYUNCA EKİPLERİMİZ GÖREV BAŞINDAYDI
Ramazan Bayramı süresinde ekiplerin gece ve gündüz demeden çalıştığını belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Paylaşmanın dayanışmanın, birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin sergilendiği bir Ramazan Bayramını daha geride bırakmış bulunuyoruz. Belediyemizce; hemşerilerimizin bayramlarını en güzel şekilde geçirmeleri için azami gayret gösterilmiştir. Ramazan Bayramı süresinde Belediyemizin Temizlik İşleri ve Zabıta ekipleri gece gündüz demeden, vatandaşlarımızın huzurlu bir bayram geçirmeleri için çalıştılar. Bu vesileyle bayram süresince özveriye çalışan Belediye ekiplerimiz tebrik ediyor, bizlere destek olan hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz