Şahinbey Ampute’de iç transferde iki imza

0
172

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı, yeni sezon öncesi iç transferde 2 isme imza attırdı.
Önümüzdeki sezon da hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübümüz Ampute Futbol Takımı iç transferde Kaleci Mert Yıldız ve Orta Saha Oyuncusu İbrahim Halil Esen ile sözleşme yeniledi.
OYUNCULARIMIZA GÜVENİYORUM
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, iki oyuncuyla da sözleşme imzaladıkları için mutlu olduklarını ifade ederek, “Öncellikle her iki oyuncumuza da hayırlı olsun. Her iki oyuncumuzda şampiyon kadromuzun en önemli parçaları. Yeniden bizlerle oldukları ve takımımızda oldukları için mutluyum. Yeni sezonda da hedefimiz her sezon olduğu gibi şampiyonluk. Bu anlamda teknik ekibimizle yaptığımız görüşmeler çerçevesinde transfer çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
KULÜPTE KALDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü ile sözleşme yenileyen Kaleci Mert Yıldız ve Orta Saha Oyuncusu İbrahim Halil Esen takımda kaldıkları için mutlu olduklarını ifade ederek “Yeniden Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’ne imza attık. Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Yeni sezonda çok çalışarak takıma şampiyonluk kazandırmak istiyoruz. Bu yolda bizlerin her zaman yanında olan Onursal Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na ve Kulüp Başkanımız Cuma Güzel’e teşekkür ederiz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz