Şahin: Şehri muhtarlarımızla birlikte yöneteceğiz

0
89

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, muhtarlarla bir araya geldi. Şahin kendisine başarı dileklerini ileten muhtarlara “Şehri birlikte yöneteceğiz. Siz bizim için çok kıymetlisiniz” mesajını verdi.

Türkiye Muhtarlar Derneği Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Titiz, 31 Mart’ta göreve seçilen muhtarları temsilen bir grup muhtar ile birlikte, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret ederek, yeniden seçildiği görevinde başarılar diledi.
Ziyaretten çok mutlu olan Fatma Şahin “Biz birlikte seçime girdik ve halkımızın oylarıyla bu görevlerimize seçildik. Hepimizin ortak gayesi bu şehre hizmet etmek, dolayısıyla şehrimizi birlikte yöneteceğiz, birlikte güzelleştireceğiz. Bunun için muhtarlarımızın ne eksiği varsa, bizden ne tür bir talebi olursa yerine getirmeye hazırız” diye konuştu.
Muhtarlar Derneği Başkanı aynı zamanda Savcılı Mahalle Muhtarı da olan Ahmet Titiz, görev yaptığı 2 dönem boyunca Sayın Fatma Şahin’in her zaman desteğini gördüklerini belirterek “Fatma başkanımız Gaziantep’imize çok güzel hizmetler yaptı. Siz inanıyoruz ki yeni dönemde de bu hizmetler katlanarak devam edecek. Biz muhtarlar olarak ta, Gazi şehrimize beraber hizmet götürüp, taş üstüne taş koyanların da her zaman yanında olacağız” dedi.
Ziyaretin anısına muhtarlar Fatma Şahin’e hediye takdiminde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz