Safiye Doğanay’dan şarkılı itiraf: “Sevmişim be canım”

0
88

Müzik dünyasının ünlü yorumcusu ve söz yazarı bestecisi Safiye Doğanay, yeni teklisiyle sevenleriyle bir kez daha buluştu. Ardı sıra çıkardığı tekli şarkılarla gündemden düşmeyen fantezi sanat müziğinin sevilen sesi Safiye Doğanay, Şeker Müzik etiketiyle “Sevmişim be canım” isimli eserini, Kerem Özdemir aranjörlüğünde müzik dünyasına sundu.

“Sevmişim be canım” isimli eserine başarılı yönetmen İbrahim Bülbül tarafından birde klip çalışması yaptı. Nostalji esintisinin yaşandığı klip çekimlerinde özlediğimiz duygular yanında görsel materyaller yer alırken Safiye Doğanay Performansı ile tamamlandı.
Şarkılarının hepsinin gerçek hikayelerin notalara dökülmüş hali olduğunu ifade eden Safiye Doğanay, “Bu şarkım büyük bir sevgi ve aşkın gerçek yaşanmış hikayesidir. Benim şarkılarım gerçek duygular ve yakınlarımın yaşadıklarından alıntıdır. Sevmişim Be Canım benim yıllar önce yaşadığım gerçek duyguların şarkısıdır, benim için şarkı değil itiraftır” dedi.
Yaşadıklarını notalara dökerek müzik yolculuğunda samimi duygularla önemli bir seven kitlesine sahip olan Safiye Doğanay, kulvarında önemli bir çıkış yakaladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz