Gaziantep Futbol Kulübü teknik direktörü Ricardo Sa Pinto, Gaziantep FK tesislerinde basın toplantısı düzenledi. As Başkan Müslüm Özmen ve Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Özmen’in de katıldığı basın toplantısında, Ricardo Sa Pinto Gaziantep’te görev yapan basın mensuplarıyla tanışarak açıklamalarda bulundu.

Gaziantep Futbol Kulübümüz teknik direktörü Ricardo Sa Pinto

Gaziantep Söz Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber En Güncel Haber Sitesi Gaziantep Son dakika

Gaziantep Futbol Kulübü’nün ligdeki konumunun ve gelecek ile ilgili planlarının kendisini heyecanlandırdığını ifade eden Ricardo Sa Pinto, şehrin güçlü yapısını kısa sürede gördüğünü ve başarılı olmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarının sözünü verdi. Taraftarlarında göreve geldiği andan gösterdikleri desteklere teşekkür ederek karşılık veren Sa Pinto, çok çalışarak taraftarları mutlu etmek istediklerini belirtti.

As Başkan Müslüm Özmen ve Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Özmen’de, Sa Pinto’ya olan güvenlerini dile getirerek başarı dileklerinde bulundular.

Basın mensuplarının sorularıyla devam eden toplantı, Ricardo Sa Pinto’nun Gaziantep’te çalışacağı ekibiyle birlikte çektirdiği fotoğrafın ardından son buldu. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here