Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı başarılı çalışmalarla, 21 Adet Farklı Faili Meçhul Bisiklet ve Elektrikli Bisiklet Hırsızlığı Olayı Aydınlatıldı. 3 şüpheli Yakalanarak Adli Makamlara Sevk edildi.

Şehitkâmil İlçe Emniyet Müdürlüğü devriye ekiplerince yapılan çalışmalarda, Sarıgüllük Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde yakalanan M.B. isimli şüpheli şahısın yapılan incelemesinde, üç farklı faili meçhul bisiklet hırsızlık olayına karıştığı ve çok sayıda hırsızlık olayından arandığı anlaşıldı, Şahıs hakkında yapılan araştırmanın devamında şüpheli İ.O. ile birlikte Şehitkâmil bölgesinde çok sayıda hırsızlık olayını gerçekleştirdiği ve çaldıkları bisikletleri Karagöz mahallesinde bulunan motosiklet tamir dükkânına götürdükleri tespit edilmiş, şüpheli İ.O ve çalıntı bisikletlerin bulunduğu dükkan sahibi de gözaltına alındı.
Yapılan çalışmalarda, Şehitkâmil bölgesinde geçmişe dönük gerçekleşen 21 farklı faili meçhul bisiklet ve elektrikli bisiklet hırsızlığı olayı aydınlatılmış, 9 adet bisiklet ve 2 adet elektrikli bisiklet ele geçirilmiş, yakalanan 3 şüpheli şahıs ise adli makamlara sevk edildi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here