Polisgücü’nün Sultanları ve Kaplanları şampiyonluğu hedefliyor

Türkiye Hokey Federasyonu (THF) Kadın ve Erkekler Açık Alan Süper Ligine iki takımla katılan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü gerçekleştirilen maçlarda kadınlar ve erkeklerde namağlup unvanla ligdeki serüvenlerini sürdürürken her geçen gün şampiyonluk kupasına bir adım daha yaklaşıyor.

THF Kadın ve Erkekler Açık Alan Süper Ligi büyük bir heyecanla sürerken lige kadın ve erkek takımlarıyla katılarak şampiyonluğa oynayan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü takımları bu güne kadar yaptıkları karşılaşmalarda namağlup unvanlarını korudu. Gaziantep’te gerçekleştirilen THF Kadın Açık Alan Süper Liginde mücadele eden Gaziantep Polisgücü Kadın Hokey Takımı son olarak karşılaştığı Gaziantep Gençlik Spor Kulübü Kadın Hokey Takımını 11-1’lik skorla, Alanya Yıldızları Hokey Takımını ise yine 2-1’lik skorla yenerek liderlik koltuğundaki yerlerini perçinlediler.

Osmaniye’de gerçekleştirilen maçlarda ise Gaziantep Polisgücü Erkek Hokey Takımı üçüncü maçlarında Ilgın Belediye Spor Kulübü Erkek Hokey takımını 15-2’lik skorla yenerken dördüncü maçlarında Osmaniye Simya Eğitim Spor Kulübü Erkek Hokey Takımını 12-0’lık skorla yenerek şampiyonluk iddiasını sürdürdü.

Önce Süper Lig, ardından Avrupa Şampiyonası
THF Kadın ve Erkekler Açık Alan Süper Ligiyle ilgili genel bir değerlendirme yapan Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan, “THF Kadın ve Erkekler Açık Alan Süper Ligi büyük bir heyecanla devam ediyor. Lige kadınlar ve erkekler kategorilerinde iki takımımızla mücadele ediyoruz. Kadınlar kategorisinin maçları Gaziantep’te erkekler ise Osmaniye’de gerçekleştiriliyor. Şu ana kadar her iki takımımız dört maça çıktı ve namağlup unvanla ligdeki ağırlıklarını hissettirdi. Elbette takımlarımız Türkiye Şampiyonluk kupasını kazanmak için mücadele ediyor. Biliyorsunuz bundan sonra haziran ayının başında Alanya’da bizim ev sahipliğimizde kadınlar Avrupa Şampiyonasına katılacağız. Aynı tarihlerde Danimarka’da ise erkek takımımız Avrupa Şampiyonasına katılacak. Sporcularımızın moralleri yerinde, süper ligi başarıyla tamamlamalarını diliyorum” dedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz