Özdemir: Araban için yeniden canla başla çalışacağız

0
129

Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’nın paydaşlarından MHP’nin Araban Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Özdemir, “Ayırmadan, ayrışmadan, Türkiye için, Gaziantep için, Araban için yeniden canla başla çalışacağız” dedi.
MHP’nin Araban Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan ve daha önce iki dönem yaptığı Belediye Başkanlığı dönemlerinde gerçekleştirdiği başarılı hizmetlerle dikkat çeken Özdemir, Mart ayındaki seçimlerde Cumhur İttifakı’nı Araban’da bir kez daha zafere taşıyacaklarını söyledi.
Araban halkının seçimlerde doğru tercihi yapacağına inandığını kaydeden Özdemir, “Araban için yeniden canla başla çalışacağız. Hep birlikte daha güzel bir Araban için projelerimiz hazır” diye konuştu.
MEHMET ÖZDEMİR KİMDİR?
Mehmet Özdemir, 1967 yılında Araban’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Araban’da tamamladı. Özdemir, 1987-1989 yıllarında askerlik görevini tamamlayarak, inşaat sektöründe serbest olarak ticarete başladı. Siyaset hayatına 2001 yılında AK Parti kurucular kurulu üyesi olarak başladı, 2004-2009 yıllarında Araban Belediye Meclis üyeliği yaptı. 2009 ve 2014 yerel seçimlerine AK Parti Belediye Başkan adayı olarak katılan Özdemir, seçimleri kazanarak 2 dönem Araban Belediye Başkanlığı yaptı. Özdemir, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Gaziantep Araban Belediye Başkan adayı oldu ancak seçimlerde kazanamadı. Cumhur İttifakı’nın Mart 2024 yerel seçimleri için MHP Araban Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Özdemir, evli ve 5 çocuk babası.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz