Orhan Uslu’dan muhteşem bir komedi filmi daha

Gaziantepli usta sanatçı, Çeled Uşaglar Tiyatro Okulu’nun kurucusu ve oyuncu Orhan Uslu, Çingene Kızı Zeugma filmi ile çok yakında beyaz perdede sinemaseverler ile buluşacak. Gaziantep’te çekilecek filmin set çalışmaları başladı.

Yapımcılığını Zen Yapım İbrahim Akbaba’nın yaptığı yönetmenliğini Kamil Çetin’in üstlendiği ve senaryosunu Cavidan Balcı’nın kaleme aldığı ‘Çingene Kızı Zeugma’ filminin tanışma yemeği yapıldı. Keyifli anların yaşandığı gecede ekip sete günler kala heyecanını paylaştı.

Gaziantep’te dünyanın ikinci en büyük mozaik müzesi olma özelliği taşıyan Zeugma Mozaik Müzesi’nden çalınan ‘ Çingene Kızı’ mozaiğinin peşine düşen güvenlik görevlisi Hayri’nin (Orhan Uslu) hikayesinin anlatıldığı Çingene Kızı Zeugma filminin ekibi ilk kez bir araya geldi.
Önümüzdeki günlerde sete çıkacak olan filmin başrollerinde Aysel Nazim, Serkan Şengül, Orhan Uslu yer alıyor.

GAZİANTEP’E PLATO KURDULAR
‘Çingene Kızı Zeugma’ filminin çekimler 4 hafta sürecek. Gaziantep’te farklı mekanlarda yapılacak çekimler için ön hazırlık süreci titizlikle yürütüldü. Film için yapılan araştırmalar sayesinde tarihe de renkli bir bakış attıracak yapım ekibi, sinemaseverleri etkilemek için hiçbir masraftan kaçınmadı. Müze ve etrafında kurulacak platonun yanı sıra Emniyet Müdürlüğü ve havaalanında da plato kuruldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz