Gaziantep’te, Oğuzeli Belediyesi hizmet içi eğitim programı kapsamında müdür ve birim sorumlularına yönelik strateji planlama ve yönetimi eğitimi düzenlendi.

Kişisel Gelişim Eğitmeni Mehmet Ali Candan tarafından Oğuzeli Belediyesi Meclis Salonunda verilen seminer sonunda katılımcılara sertifikalarını Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç verdi.
“VATANDAŞ ODAKLI BİR STRATEJİ PLANLIYORUZ”
Vatandaşın aldığı hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğinin altını çizen Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “Hedefe ulaşılma ve başarının yakalanmasında tüm birimlerin faaliyet ve amaçlarını ortaya koymaları son derece önemlidir” dedi.

Başkan Kılıç, “Hedef olmadan başarıda olmaz. Bu tür eğitimlerle personelimizin hizmet üretme, sunma noktasında daha etkili ve verimli işler çıkarılacağına inanıyorum. Bu bakış açısıyla sorunlar daha net saptanacak, kaynaklar daha etkin kullanılacak ve böylelikle hedeflere çok daha sorunsuz ulaşılacak. Stratejik plan hazırlanmasının zorunluluğu bir kenara, stratejik plan kurum açısından son derece faydalı bir yolculuk, iyi bir yönetim aracı ve anahtarıdır. Bu eğitim semineriyle belediyenin hizmet kalitesini daha yükseğe çekerek vatandaş odaklı bir strateji planlıyoruz. Seminerimizin gerçekleştirilmesinde katkı sunan Kişisel Gelişim Eğitmeni Mehmet Ali Candan’a teşekkür ediyorum. Personelimize yönelik eğitimlerimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here