Gaziantep’te vatandaşların güvenini kötüye kullanarak 4 kez hırsızlık yapan ve bu suçtan 11 kaydı bulunan bir kadın gözaltına alındı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, kentte son 2 ay içerisinde 4 kişinin güvenini kazanarak parasını ve cep telefonlarını çalan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.
Olayların gerçekleştiği yerlerdeki güvenlik kamera kaydını inceleyen Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, şüpheli kadının kimliğini tespit etti. Adresi belirlenen kadın, polislerce gözaltına alındı.
“Güveni kötüye kullanma” suçundan 11 farklı kaydı bulunan şüpheli kadın, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

GÜVENLİK KAMERALARINA SANİYE SANİYE YANSIDI
Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, bankamatikten para çekmek için kendisinden yardım isteyen yaşlı bir adamın kartını alan şüphelinin, parayı çekerek cebine koyduğu görülüyor. Başka bir görüntüde ise bir kişinin cep telefonunu rica ederek alan şüpheli kadının, yürüyerek bir süre konuştuktan sonra cep telefonuyla uzaklaştığı anlar yer alıyor.

İşte o görüntüler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here