Nizip Ticaret Odası (NTO) Başkanı Mehmet Özyurt, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Özyurt mesajında, “2020 yılında üyelerimizi daha ileriye taşımak için en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
Yeni yılda birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel çalışmalar gerçekleştireceklerini belirten NTO Başkanı Özyurt, sözlerini şu şekilde sürdürdü:
“Nizip Ticaret Odası olarak üyelerimiz ile birlikte yeni yılda yeni umutlar ve yeni adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Şüphesiz, geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşmektedir. Biz bu sorumluluklarımızın bilinciyle kaliteli hizmet anlayışımız, eğitime olan inancımız ve ihracat odaklı çalışmalarımızı da yeni yılda arttırarak devam edeceğiz. Önümüzde, yeni hedefler ve beklentilerle dolu bir yıl var. Geçmiş yıllarda bölgemiz sosyal ve ekonomik alanlar başta olmak üzere birçok zorlukla karşılaşsa da biz 2023 hedeflerimizden şaşmayarak ilçemizi ve ülkemizi bulunduğu konumdan çok daha iyi yerlere getirebilmek için sanayici ve iş adamları olarak üzerimize düşen her türlü sorumluluğu yerine getireceğiz. Odamız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin ve ilçemizin kalkınması için tüm kurum, kuruluş ve toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde kullanacaktır. Nizip Ticaret Odası adına 2020 yılının tüm camiamız, iş dünyamız ve ülkemiz açısından bereketli ve hayırlı olmasını, sağlıklı, mutlu ve güzel günler getirmesini diliyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here