NLKSOFT’a bir ödül daha

0
170

Güvenilir Ürün Platformu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Güvenilir Ürün Zirvesi ve Feed the Future Ödül Töreni, İstanbul’da gerçekleştirildi. Gaziantep’in önemli bilişim markası NLKSOFT, ödüle layık görüldü.
Ülke genelinde ve E-Dönüşüm alanında kullanımı yaygınlaşan ve Avrupa ülkelerinde yayılmayı hedefleyen NLKSOFT’un yönetimi başarıya doymuyor. NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, ödül hanesine bir yenisini ekledi.

Ülkemizde alanında en kapsamlı ve önemli etkinliklerinden olan, Güvenilir Ürün Platformu öncülüğünde İstanbul’da düzenlenen Güvenilir Ürün Zirvesi’ne katılan NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, NLKSOFT markasıyla teknoloji kategorisinde “Güvenilir Ürün” ödülüne hak kazandı.
Güvenilir Ürün Zirvesi ve Feed the Future Ödül Töreni’nde ödülünü alan Nalan Kurt, “NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak en güncel teknolojilerle yazılım geliştirmeye devam ediyoruz. Bu önemli etkinlikte NLKSOFT markamızla ödüle layık görüldük. NLK Ailesi olarak bu başarı hepimizin. Başarı ekip işidir. Birlikte daha nice başarılara” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz