Nihat Arslan’ın seçim ofisi açılışı mitinge dönüştü

0
69

Yeniden Refah Partisi (YRP) Halfeti Belediye Başkan Adayı Nihat Arslan’ın miting havasında geçen seçim ofisi açılışına partisinin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar’da katıldı.
Yeniden Refah Partisi Halfeti Belediye Başkan Adayı Nihat Arslan, 31 Mart seçimleri öncesinde saha çalışmalarına dur durak bilmeden devam ederken, seçim ofisi açılışı yoğun katılımla gerçekleşti. Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar’ın da katıldığı seçim ofisi açılışı adeta miting havasında geçti.

Arslan; Halfeti’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinin gözbebeği olduğunu ve turizm açısından önemli bir konuma sahip olduğunu söyledi. Arslan; “Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mehmet Kasım Gülpınar’la birlikte Halfeti’ye yapılacak yatırımlar ve projeleri konuştuk. Yapılacak olan yatırımlar ile Halfeti’yi daha yaşanabilir bir hale getirmeye çalışacağız. Vatandaşlarımızın bize vereceği destek ile Halfeti’yi hak ettiği hizmete kavuşturacağız” dedi.
Nihat Arslan, partisinin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar ile birlikte eski Halfeti’ye ziyarette bulunarak hayata geçirmeyi planladıkları yatırım ve projeleri vatandaşlara anlattı. Vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyen Nihat Arslan ve Mehmet Kasım Gülpınar, Halfetililerden tam destek aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz