Nef Arsa Gaziantep açılışında renkli görüntüler

0
75

Erden Timur’un Yönetim Kurulu başkanlığını yaptığı gayrimenkul sektörünün öncüsü Nef’in Güneydoğudaki ilk arsa satış ofisi Gaziantep’te açıldı. İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Konya, Antalya, Sakarya ve Bursa’daki Nef Arsa satış ofislerine Gaziantep de eklendi.


Nef Gaziantep Satış Ofisi’nin açılışı önceki gün çok sayıda seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleşti. Açılış kurdelesini Nef İcra Kurulu Üyesi Hakan Oflazer, AK Parti Gaziantep Milletvekili M. Eyup Özkeçeci, Kent Konseyi Başkanı Dr. Samet Bayrak, MHP Gaziantep İl Başkanı Mustafa Bozgeyik ve Önceki Dönem MHP Gaziantep Milletvekili Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan birlikte kesti.
Nef Arsa Gaziantep atış ofisini açan Emin Öztürk, Türkiye genelinde 20. Güneydoğu’daki ilk satış ofisi olduğunu açıkladı. Emin Öztürk, gayrimenkul sektörünün öncü firması Nef’i Gaziantep üzerinden bölgeye ulaştırmanın gururu içerisinde olduklarını açıkladı. Öztürk, yatırımcısına her zaman kazandıran ve bulunduğu her lokasyona değer katan Nef’in Türkiye’nin çok önemli bölgelerinde projelerinin bulunduğuna dikkat çekerek, bölge yatırımcısını Nef kalitesi ile buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını da ifade etti.

KAZANDIRAN PROJELER NEF’TE
Nef Arsa, değerli lokasyonlarda hayata geçirdiği arsa projeleriyle adından söz ettirirken, şimdi de Türkiye’nin her yerindeki arsa portföyünün tanıtım ve satış operasyonları yürütmek üzere Gaziantep’te bulunan yeni satış ofisini hizmete açtı. Şehrin ticaret merkezi İncilipinar mahallesi Prestij İş Merkezi altında yer alan satış ofisi, Nef Arsa’yı daha geniş kitlelere ulaştırma misyonu taşıyor.
Sakarya’dan Assos’a, Beynam’dan Kaz Dağları’na, Çanakkale Köseler’den Dikili’ye, Nef Arsa’nın geniş ve çeşitli proje yelpazesi, Gaziantep satış ofisi aracılığıyla tanıtılıyor. Her bir proje, o bölgenin benzersiz doğası ve potansiyeliyle öne çıkarken, Nef Arsa’nın yaratıcı yaklaşımıyla buluşuyor. Gaziantep’teki yeni satış ofisi, yatırımcıları bekleyen fırsatlarla dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor.
Nef Arsa, arsa piyasasına sadece kuralları değiştiren bir yenilik getirmekle kalmıyor, aynı zamanda ‘paylaşım modeli’ ile yatırıma yeni bir bakış açısı da getiriyor. Çanakkale’den bir arsa alan kişiye, Nef Arsa portföyü içinde bulunan Sakarya, Ankara ya da İzmir’deki arsaları da kullandırarak yatırımcısına, ‘Kışın birini, yazın diğerini’ kullanma fırsatı sunuyor. Nef’in patentli tasarımı Fold Village üniteleriyle hem şehir hayatının avantajları hem de doğal hayatın ayrıcalıkları ulaşılabilir hale getirilirken, eğitimden sağlığa, spordan sanat faaliyetlerine ve eğlenceye kadar birçok alanda hayat kalitesinin de artırılması hedefleniyor.
Sakarya, Assos, Ankara Beynam, Kaz Dağları, Çanakkale Köseler, Lüleburgaz ve Dikili arsalarında satışlar devam ederken, tüm Nef Arsa lokasyonlarında yüzde 10 peşinat, yüzde 0,99 oranında banka kredisi fırsatı ve 24 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak hayalinizdeki doğal yaşama sahip olmak mümkün.
Nef Arsa’da doğayla iç içe, huzurlu ve mutlu bir yaşam kurma olasılığına müstakil bir evde yaşamanın özgürlüğünü de ekleniyor. Nef Arsa, modüler ev sistemlerinin Nef mimari tasarım ve uygulama güvencesi ile gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz