Melisa Seda: “Teşhir sanatın içinde var”

Oyunculuk mesleğinde 10 yıldır birçok başarıya imza atan güzel oyuncu Melisa Seda, şimdiye kadar yer aldığı projelerin dışında bir sinema filmiyle beyazperde de boy göstermeye hazırlanıyor. Seda, bir hayranının “Siz sanatçılar bazen çok açılıp saçılmıyor musunuz?” sorusuna verdiği cevapla dikkatleri üzerine çekti.

Senaryosu Esma Şevik imzası taşıyan ve yönetmenliğini Yunus Şevik’in yaptığı, sinema tutkunlarının merakla beklediği “Korku Takvimi” isimli sinema filminin güzel ve başarılı ismi Melisa Seda, yaptığı açıklamayla gündem oldu.

Vizyona 13 Mayıs tarihinde girecek olan “Korku Takvimi” isimli sinema filminin başrol oyuncusu Melisa Seda, sosyal medya üzerinden gelen bir soruya öyle bir cevap verdi ki kafaları karıştırdı.

“TEŞHİR EDEMEYEN SANATÇI OLAMAZ”
Bir hayranının “Siz sanatçılar bazen çok açılıp saçılmıyor musunuz?” sorusuna güzel oyuncu Melisa Seda, “Teşhir sanatın içinde var benim fikrim, teşhir edemeyen sanatçı olamaz. Biz teşhirden besleniriz. Aksini iddia eden çok arkadaşım var tabii ama hepsi içten içe kendisini teşhir ettiğini biliyor aslında. Her sanatçı, ruhundaki teşhirci duyguyu kabullenirse yolu açılıyor” dedi.

Beyaz perdede sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Melisa Seda, ortaya attığı teşhir konusuyla filmiyle birlikte çok konuşulacak gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz