Medical Point Gaziantep, akademik kadrosunu güçlendiriyor

0
142

Medical Point Gaziantep Hastanesi’nde 6 yıldır görev yapan Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Yıldız ile hastanede 4 yıldır görev yapan Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Aylin Gül’e profesörlük unvanı için hastane yönetimi tarafından bir kutlama etkinliği düzenlendi.
Medical Point Gaziantep akademik kadrosunu güçlendiriyor. Bu çerçevede, Prof. Dr. Hüseyin Yıldız ile Prof. Dr. Aylin Gül’e profesörlük unvanları ulaşmaları dolayısıyla hastane yönetimi tarafından etkinlik gerçekleştirildi.
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Yıldız ve Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Aylin Gül için profesörlük etkinliği, hastanenin Yesemek Toplantı Salonunda hastane yönetimi ve hekimlerin katılımıyla pasta kesilerek kutlandı.

Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Kubba’nın önderliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, Kubba, Prof. Dr. Hüseyin Yıldız ve Prof. Dr. Aylin Gül’ü başarılarından dolayı tebrik etti. Medical Point Gaziantep Hastanesi’nin uzman ve akademik kadrosunun her geçen gün büyüyerek halka şifa dağıttığını vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Kubba, hastanedeki tüm hekimlere akademisyenlikle ilgili kariyerlerini, profesörlükle taçlandırmalarında yönetim olarak her zaman destek olacaklarını belirtti.
Medical Point Hastaneler Grubu olarak Gaziantep, Batman ve İzmir olmak üzere bir çok bölgede uzman kadrolarını daha da güçlendirmek adına çalışmalar yürüttüklerini aktaran Kubba, şunları kaydetti:
“Medical Point markası ile her alanda öncü ve örnek hastane olmayı hedefliyoruz. Güçlü akademik kadromuzun yanında, farklı bölümlerin yer aldığı yan dal branşlarında da Türkiye’nin dört bir yanından belirttiğimiz illere gelen ve bu hastanelerimizde görev yapan birbirinden değerli, uzman hekimlerimiz mevcuttur. Medical Point Hastaneler Grubu olarak, teknolojik yapımız ve güçlü akademik kadromuz ile referans konumundayız. Gaziantep hastanemizdeki Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Yıldız ve Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Aylin Gül’ün profesörlük unvanına ulaşmaları gücümüze güç kattı ve bizleri onore etti. Değerli hekim arkadaşlarımızı kutlar başarılarının devamını dilerim.”
Başhekim Prof. Dr. Ekber Şahin de Medical Point Gaziantep Hastanesi kadrosunda yer alan Anestezi ve Reanimasyon ile Kulak Burun Boğaz ekibinin güzel işlere imza attığını belirterek Prof. Dr. Yıldız ile Prof. Dr. Gül’ü başarılarından dolayı tebrik etti.
Prof. Dr. Yıldız 6 yıldır, Prof. Dr. Gül ise 4 yılı aşkın bir süredir Medical Point Gaziantep Ailesi’nin üyesi olmasından mutluluk duyduklarını belirttiler. Bu etkinliği gerçekleştirdiği için tüm hastane yönetimine başta Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Kubba olmak üzere ailelerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini sundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz