Mardinli tektsil ve giyim sanayicileri de NLKSoft’u tercih etti

0
101

Türkiye’nin E-Ticaret yazılım pazarının önemli markalarından NLKSoft’a ilgi her geçen gün artıyor. İş dünyasında NLKSoft’u tercih edenler arasına Mardinli tektsil ve giyim sanayicileri de katıldı.

Mardin Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (MARGİSAD) Yönetim Kurulu Başkanı ve MİGİMAR AVM Yönetim Kurulu Başkanı Halil El, NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş’nin Gaziantep’teki merkez ofisini ziyaret ederek, Mardinli firmaların dijitalleşmesini sağlayacak önemli bir protokole imza attı.
Ziyarette Halil El ile NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt arasında imzalanan iş birliği ve indirim protokolüne göre; MARGİSAD üyeleri NLKSoft’un tüm ürün ve hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilecek.

Protokolün imzalanmasının ardından bir açıklama yapan Nalan Kurt, “2024’e girmemize sayılı günler kala önemli bir protokole daha imza attık. Mardinli firmalar da e-ticaret, e-ihracat ve diğer dijital yenilikler için bizi tercih etti. NLKSoft olarak artık Mardin’de dijitalleşmenin her noktasında biz de varız. NLKSoft Mardin’e iyi gelecek” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz