Mansur Yavaş ve Yusuf Halaçoğlu’na ilginç astrolojik yorum

0
80

Ünlü astrolog Micheala Astro’nun ikinci defa Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Mansur Yavaş ve siyaset arenasına dönüş yapan Kutlu Parti Genel Başkanı Yusuf Halaçoğlu ile ilgili şok öngörüleri büyük yankı buldu.


Son dönemde yaptığı çarpıcı ve cesur öngörüleri ile dikkatleri çeken tanınmış astrolog Michaela Astro, ülkücü camianın sempatiyle baktığı iki ünlü isim Mansur Yavaş ve Yusuf Halaçoğlu’nun geleceği hakkında ilginç değerlendirmeler yaptı.
Dünya çapında tanınan bir astrolog olan Micheala Astro, her iki ismin kaderinin birbirinden etkilenme ihtimalinin yüksek olduğunu dile getirirken rekor oy oranıyla Ankara Büyükşehir Belediye başkanı seçilen Mansur Yavaş ve Kutlu Parti isminde yeni bir siyasi parti kurarak aktif siyasete dönen Profesör Yusuf Halacoğlu’nun kader eksenlerinin sert bir açıyla kesiştiğini ifade etti. İkizler burcundan olan Mansur Yavaş ve boğa burcundan olan Yusuf Halaçoğlu’nun cumhurbaşkanlığı seçimlerinde birbirinin alternatifi olarak gündeme gelebileceğini söyleyen ünlü astroloğun youtube üzerinden yaptığı açıklamalar büyük ilgi gördü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz