Magazin dünyası Michaela Astro’dan ne istiyor?

0
176

Magazin dünyasının ünlüleri yaşadıkları gerginlikler sonrası pişman olsalar da ego savaşları yüzünden bir araya gelip sorunları çözemiyor.
Ünlü Astrolog Michaela Astro, “Yıldız hareketlerinin burçlar üzerindeki etkisiyle belli dönemlerde kişilerde farklılık yaratıyor, psikolojimizi yüksek tutamadığımızda ise tartışmalar ortaya çıkıyor” dedi.

Bu tartışmaların sadece magazin ünlüleri arasında olmadığını fakat medyanın odağında oldukları için çok duyulduğunu dile getiren Michaela Astro, “Daha sonra barışma dönemi başlıyor ve pişmanlıkların yaşandığı, geri dönüşlerin başladığı bir döneme giriyoruz. Birçok ünlü beni arıyor ve kavgalı olduğu kişiyle barışma ritüeli istiyor, bu da şöhretler dünyası için çok mutluluk verici” diye konuştu.

Siyasilerin de yakında el sıkışacağını öne süren Michaela Astro “İnanamayacağınız ittifaklar siyaset hayatında kurulurken, magazin dünyasında sulh rüzgârları esecek. Herkes barış ritüeli ve dostluk için bana geliyor. Ben de dostları barıştırmak için elimden geleni yapacağım. Yıldızlar mutluluk hareketinde” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz